Me bikini super të vogla, Kejvina e Ermalit i vë "flakën" Greqisë (FOTO LAJM)

Velina e Ermal Mamiqit, Kejvina Kthella ka pushtuar mediat rozë prej ditës së parë në televizion.

Falë trupit dhe bukurisë që e karakterizon, ajo di të tërheqë vëmendje përreth saj.

Së fundi ajo po shijon pushimet në ishullin luksoz në Greqi nga ku po "trullos" ndjekësit e saj me video shumë provokuese.

Me bikini të zeza, ajo vërteton edhe njëher trupin perfekt prej modelje duke mos lënë shumë vend për imagjinatë. /albeu.com/

Shtuar më 26/07/2018, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori