Më 27 nëntor mblidhen qeveritë Kosovë-Shqipëri
Pëlqej
Më 27 nëntor pritet të mbahet mbledhja e katër me radhë e dy qeverive asaj të Kosovës dhe të Shqipërisë.

Por, në Qeverinë e Kosovës bëjnë të ditur se agjenda e punës së këtij takimi ende nuk është gati por do të përfundoj gjatë kësaj jave.

Në takimin e dy qeveriveKosovës dhe Shqipërisë pritet të arrihen rreth 6 marrëveshje. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 19:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori