Më 17 shtator nis mësimi, gjithçka duhet të dini mbi kurrikulat dhe orët
Kanë mbetur vetëm pak ditë nga nisja e shkollës për sistemin parauniversitar.

Sistemi arsimor parauniversitar fillon mësimin më 17 shtator 2018 dhe e përfundon më 12 qershor 2019.

Ministria e Arsimit dhe Ministria e Financave kanë publikuar udhëzimin e përbashkët që cakton datat e mësimit, pushimeve dhe provimeve në detaje.

Klikoni KËTU për të mësuar të gjitha detajet udhëzimit të ministrisë së Arsimit. /albeu.com/Shtuar më 04/09/2018, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori