Mbytet në liqen 13-vjeçari, ende nuk është gjetur trupi
Një fëmijë ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në liqenin e Farkës. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 15:00 pak km larg kryeqytetit, ndërsa policia ka mbërritur në vendgjarje dhe ka nisur hetimet.

Nga dëshmitë e para në vendgjarje mësohet se 13-vjecari">13-vjecari A.P banues në Shkozë ka qenë duke u larë me shokët në liqen, dhe se kanë qenë këta të fundit që kanë konstatuar se miku i tyre nuk ka dalë nga uji.
Fëmijët të alarmuar njoftuan prindërit dhe më pas mbërriti në vendgjarje dhe policia si dhe forcat RENEA.

Vijojnë intensivisht kërkimet për gjetjen e 13-vjecarit. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2012, ora 15:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori