Mbyllja e universiteteve, Rama: Vaj medet për PD
Kryeministri Edi Rama ka ironizuar me PD në lidhje me mbylljen e disa universiteteve.

"PD kunder shkuljes se piramidave ne arsim e s'ka si te jete ndryshe: E shkuara vajton te shkuaren ne emer te se shkuares! Vaj medet per PD..."

Një ditë më parë kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e konsideroi mbylljen e disa universiteteve “një aferë të pastër korruptive dhe për qëllime klienteliste nga dyshja Rama-Meta”.


Shtuar më 06/08/2014, ora 20:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori