Mbyllja e sallës së mbledhjeve, këshilltarët e majtë akuza Bashës
Këshilltarët e majte ne Bashkinë e Tiranës akuzuan kryebashkiakun, Lulzim Basha se po mban te mbyllur sallën e Këshillit Bashkiak. Sipas tyre ajo eshte hapesire publike dhe ne te duhet te nise puna normalisht.


Nderkohe qe kane bere kete deklerata keshilltaret e majte kane konsideruar konforme ligjit shkarkimin nga detyra te kryetarit Njazi Kosovrasti.
Shtuar më 06/05/2013, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori