Mbyllet sërish gjykata e Elbasanit, rezultojnë me Covid-19 katër gjyqtarë
Koronavirusi vazhdon të godasë keq institucionet me rëndësi në Elbasan.

Katër gjyqtarë dhe tre sekretare në gjykatën e Elbasanit janë infektuar me koronavirus. Pas simptomave, gjyqtarët dhe sekretaret kanë bërë tamponin, që ka rezultuar pozitivë.

Të gjithë aktualisht janë të karantinuar në shtëpi duke vijuar mjekimin për të mposhtur virusin.Kjo ka bërë që gjykata e Elbasanit të rimbyllet, kryhen vetëm masat e sigurimit.
Shtuar më 23/11/2020, ora 21:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori