Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Mbyllet materniteti i Peqinit, infermierja doli me COVID-19
Materniteti i Peqinit është mbyllur pasi një infermiere është testuar pozitive me COVID-19.

Gazetari i Panorama raporton se infermierja është karantinuar, po ashtu janë izoluar edhe dy kolege të saj, me të cilat ka pasur kontakte.

Mësohet se deri në marrjen e tamponit stafit dhe daljen e rezultateve ky repart do të vijojë të qëndrojë i mbyllur.

Shtuar më 24/10/2020, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori