Mbyllet kopshti në Korçë, infektohet me COVID-19 drejtoresha
Një kopsht në Korçë, nr 17, është mbyllur për shkak se drejtoresha e tij është testuar dhe ka rezultuar pozitive me COVID-19.

Mësohet se drejtoresha kishte shfaqur simptoma të koronavirusit dhe nuk kishte shkuar në punë që të premten.

Pasi asaj iu bë tamponi dhe u testua pozitive është vendosur mbyllja e kopshtit. /albeu.com/


Shtuar më 06/10/2020, ora 17:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori