Mbyllet Kirurgjia në Gjirkastër, dyshohet se stafi është infektuar me koronavirus
Kirurgjia e Spitalit Rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër, është mbyllur ditën e sotme pasi dyshohet se infermieret e sallës janë prekur me koronavirus.

Stafit ju janë marre tamponët dhe pritet përgjigjja. Mësohet se në total në spitalin rajonal janë marrë 20 tampone.

Salla do të qëndroj e mbyllur deri në daljen e përgjigjeve.
Shtuar më 11/09/2020, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori