Mbyllen punimet e Samitit të Uellsit (FOTO-LAJM)

Gjatë ditës së fundit të takimit, Ministrat e Punëve të Jashtme të vendeve anëtare të NATO-s diskutuan sot mbi mundësitë e bashkëpunimit me krerët e Organizatave Ndërkombëtare të BE-së, OSBE-së dhe KiE-së në kuadër të përballimit të sfidave aktuale dhe atyre të ardhshme të sigurisë në hapësirën euro-atlantike.

Sipas ministrit të Punëve të Jashtme Ditmir Bushati, pjesë e agjendës së parashikuar për ditën e fundit të Samitit ishte dhe një demonstrim i Forcave Ajrore në qiellin e Uellsit. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 16:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori