Mbuluar në tatuazhe, kush është kreu i bandës së rrezikshme në Itali
Arrestohet nje shqiptar ne Itali, drejtuesi i nje bande te merrej me trafikun e droges ne vendin fqinj.

Një shqiptar është vënë në pranga në Itali. Ai ishte drejtues i një vande që merrej me trafik droge. Aksioni u finalizua me tre të arrestuar, dy të denoncuar, 11 në kërkim si dhe 30 të tjerë nën vëzhgim.

Policia ne Macerata sekuestroi 4 kg drogë, mes tyre hashash, marijuanë, dhe kokainë.

Operacioni e mori emrin e koduar per shkak te tatuazheve qe kishte në dorë dhe qafë shqiptari i arrestuar, i identifikuar si Dranoel Ndoja.

Ai mendohet se eshte është drejtuesi i kësaj bande.

Policia kishte kohe qe po bente hetime, duke mbajtur pjesetaret e bandes nen pergjim. /albeu.com/

Shtuar më 28/09/2018, ora 08:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori