Mblidhet Këshilli i Mandateve, Frroku mbërrin në Kuvend
Mark Frroku ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit, për të qënë i pranishëm në mbledhjen e Këshillit të Rregullores, Mandateve dhe Imunitetit, lidhur me kërkesën e dytë të Prokurorisë së Përgjithshme për arrestimin e deputetit, me akuzën për vrasje që vjen nga Belgjika. /albeu.com/

Shtuar më 31/03/2015, ora 12:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori