Mblidhte kanoçe, bie në kanal dhe mbytet 59-vjeçari në Peqin
Një 59-vjeçar ka rënë aksidentalisht në kanal dhe është mbytur.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lazarenj, Peqin, kur burri ka qenë duke mbledhur kanoçe dhe në një moment pakujdesie ka rënë dhe është mbytur në kanalin Peqin – Kavajë.

Komisariati i Policisë Peqin

Më datë 13. 08. 2018, në fshatin Lazarenj, duke mbledhur kanoçe në anë të kanalit vaditës Peqin –Kavajë, ka rënë në kanal dhe është mbytur, shtetasi B. T., vjeç 59, banues në fshatin Karthnek. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për ngjarje aksidentale.
Shtuar më 14/08/2018, ora 23:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori