Mbledhja e KQZ-së me katër anëtarë
Edhe pas lirimit të një anëtari, dhe dorëheqjes së dy të tjerëve Komisioni i Zgjedhjeve do të vazhdojë punën me katër anëtarë. Në mbledhjen e sotme do të diskutohet mbi një sërë cështjesh. Në rendin e ditës është përcaktuar regjistrimin si subjekt zgjedhor të plot 71 partive politike, që do të marrin pjesë në zgjedhje. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2013, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori