Mbi taka dhe e dashuruar pas së zezës, kush është spikerja që shau rëndë operatorët (FOTO LAJM)

Moderatoja e TV Apolloni në Fier, Marsela Topi nuk është kursyer me fjalorin e saj pasi shau live punonjësit e regjisë.

"O çuna, po pushoni o ia q***ha ropt", u shpreh ajo teksa kishte të ftuar disa persona në studio.

Në këto fotomoderatores duket se asaj i pëlqen shumë ngjyra e zezë, fundet dhe takat. Kjo shihet qartë në foton e mëposhtme.

Shtuar më 22/10/2019, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori