Mbi 33 tërmete në pak orë, viktima dhe kaos në Shqipëri (FOTO LAJM)

Një tërmet shumë i fuqishëm goditi mbrëmë Shqipërinë për të mbjellë kudo panik dhe kaos.

Të paktën 5 viktima janë konfirmuae, ndërkohë që 320 të tjerë janë plagosur.

Por sipas listës së EMSC, mbi 33 tërmete kanë goditur Shqipërinë në këtë hark 24-iorësh.

Një pjesë prej tyre i gjeni në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 26/11/2019, ora 08:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori