Mbesa e kryeministrit nxjerr foton e rrallë: Nëna ime e bukur, do më mungosh gjithmonë (FOTO LAJM)
Mbesa e kryeministrit Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës.

Kristi është vajza e Olsi Ramës, e cila ka publikuar një foto të së ndejrës në Instagram, teksa shkruan:

Nëna ime e bukur, do të të dua dhe do më mungosh gjithmonë”, shkruan ajo.

Aneta Rama u nda nga jeta sot, në moshën 82-vjeçare. Lajmin e dha vetë kryeministri Edi Rama, i cili e quajti nënën e tij, "dritën e shtëpisë".

Shtuar më 01/08/2020, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori