Mbërrijnë në Lezhë trupat e dy motrave të vrara në Zvicër
Ditën e sotme kanë mbërritur në Lezhë trupat e pajetë të dy motrave të cilat u vranë nga bashkëshorti i njërës prej tyre në Zvicër.

Mësohet se familjarët nuk kanë pranuar të flasin për ngjarjen. Ndërsa ceremonia e varrimit pritet të zhvillihet nesër në Lezhë.

Alma dhe Elda Frroku nga Lezha që u vranë nga bashkëshorti kosovar i njërës prej tyre kanë udhëtuar drejt Zvicrës për të tërhequr trupat. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori