Maunia përplas 50-vjeçaren në Elbasan, drejtuesi largohet nga vendi i ngjarjes
Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan. Një drejtues maunie ka përplasur 50-vjeçaren">50-vjeçaren dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

50-vjeçarja është transportuar në spital dhe është në gjendje kritike për jetën. Ndërkohë policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit
Shtuar më 17/09/2019, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori