Maturantët bllokojnë hyrjen e Parlamentit
Update-Paraditen e sotme, maturantët me pankarta në duar denoncuan zyrtarët më të lartë të Ministrisë së Arsimit, Lindita Nikollën si arrogante, Zv.ministren Nora Malaj si gënjeshtare dhe Plarent Ndrecën, si një njeri të korruptuar, i cili duhet të japë llogariProkurori për të mbajtur përgjegjësi për akuzat.

Pavarësisht se protestuesit i bënë thirrje deputetëve të takohen me ta, asnjë prej tyre nuk ndaloi t’i dëgjojë në hyrjen para Kuvendit. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2016, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori