Matura Shtetërore, ja rezultatet e provimit të Letërsisë (LISTA)
Pëlqej
Matura Shtetërore
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka bërë publike rezultatet e provimit të parë të detyruar të Maturës Shtetërore, ato të provimit të letërsisë.

Vlerësimi është bërë me notën e përshkallëzuar dhe me notën konkrete në bazë të pikëve të mbledhura. Krah notës qëndron jo identiteti i maturantit, por numri i tij me të cilin është identifikuar gjatë provimeve.

Portali Albeu ju sjell listën e publikuar nga Ministria e Arsimit.

KLIKONI KETU PER TE PARE LISTEN E REZULTATEVE TE PROVIMIT TE LETERSISE!
Shtuar më 17/06/2012, ora 18:26
dorjan mena
e Enjte 12 Qershor 2014, Ora 17:18
ju lutem noten
agron dardhanjori
e Hënë 23 Qershor 2014, Ora 15:41
nota letersise dhe matematikes
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit