Matura Shtetërore, ja rezultatet e provimit të Letërsisë (LISTA)
Pëlqej
Matura Shtetërore
Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka bërë publike rezultatet e provimit të parë të detyruar të Maturës Shtetërore, ato të provimit të letërsisë.

Vlerësimi është bërë me notën e përshkallëzuar dhe me notën konkrete në bazë të pikëve të mbledhura. Krah notës qëndron jo identiteti i maturantit, por numri i tij me të cilin është identifikuar gjatë provimeve.

Portali Albeu ju sjell listën e publikuar nga Ministria e Arsimit.

KLIKONI KETU PER TE PARE LISTEN E REZULTATEVE TE PROVIMIT TE LETERSISE!
Shtuar më 17/06/2012, ora 18:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori