Matura Shtetėrore, ja rezultatet e provimit tė matematikės
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ministria e Arsimit dhe Shkencės ka bėrė publike rezultatet e provimit tė detyruar tė Maturės Shtetėrore, ato tė provimit tė matematikės. Vlerėsimi ėshtė bėrė me notėn e pėrshkallėzuar dhe me notėn konkrete nė bazė tė pikėve tė mbledhura.

Krah notės qėndron jo identiteti i maturantit, por numri i tij me tė cilin ėshtė identifikuar gjatė provimeve.

Portali Albeu ju sjell listėn e publikuar nga Ministria e Arsimit.

Nėpėrmjet linkut tė mėposhtėm mund tė shikoni notat e afishuara nga Ministria e Arsimit.


http://www.mash.gov.al/File/MSH%202012">202012/Matematika/PER%20WEB%20MATEMATIKA%202012">202012.pdf
Shtuar më 01/07/2012, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.