Matura Shtetërore, ja rezultatet e provimit të matematikës
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka bërë publike rezultatet e provimit të detyruar të Maturës Shtetërore, ato të provimit të matematikës. Vlerësimi është bërë me notën e përshkallëzuar dhe me notën konkrete në bazë të pikëve të mbledhura.

Krah notës qëndron jo identiteti i maturantit, por numri i tij me të cilin është identifikuar gjatë provimeve.

Portali Albeu ju sjell listën e publikuar nga Ministria e Arsimit.

Nëpërmjet linkut të mëposhtëm mund të shikoni notat e afishuara nga Ministria e Arsimit.


http://www.mash.gov.al/File/MSH%202012">202012/Matematika/PER%20WEB%20MATEMATIKA%202012">202012.pdf
Shtuar më 01/07/2012, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian