Maskat i grabisin policit armën dhe paratë
Maskat kërcënojnë dhe më pas grabisin një polic në qytetin e Shkodrës. Punonjësi i policisë po udhëtonte me mjetin e tij tip fugon në aksin rrugor Shkodër-Vau i Dejës, në momentin kur dy persona të maskuar i kanë drejtuar armen dhe i kanë vjedhur portofolin.

Sipas dëshmisë së policit maskat kanë qëlluar me automatik në drejtim të tij dhe në ajër. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori