Maskat grabisin pasagjerët e një makine në Kurbin
Përsona të armatosur kanë grabitur një automjet në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur në superstradën e Mamurrasit, ku dy persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur automjetin me targa AA 869 AG.

Sipas burimeve të policisë mësohet se grabitësit nga automjeti kanë arritur që drejtuesit nga Lezha, Kreshnik P., si dhe pasagjerëve në makinë, katër telefona dhe bizhuteri me vlerë 2 milionë lekë.

Ndërkohë akoma nuk dihet identiteti i autorëve, policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe vënien e tyre në pranga të grabitësve. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2015, ora 08:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori