Maskat grabisin me armë pikën e skrapit
Maskat grabisin një pikë skrapi në rrugën dytësore Marikaj-Vorë. Sipas policisë persona të maskuar dhe të armatosur kanë hyrë në pikën e skrapit dhe përmes kërcënimeve kanë grabitur 300 mijë lekë të reja.

Policia njoftoi ngritjen e postblloqe për kapjen e grabitësve të cilët janë larguar nga vendngjarja me automjet.
Shtuar më 10/09/2014, ora 12:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori