Maskat grabisin karburantin në Berat
Foto Ilustruese
Policia e Beratit bën me dije në një karburant në fshatin Poshnje, tre persona të maskuar dhe të armatosur, i kanë vjedhur një sasi parash punonjësit të karburantit shtetasit A.M.

Mësohet se menjeherë në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e kësaj ngjarje.

Dyshohet se janë vjedhur rreth 270.000 lekë, në bazë të pretendimeve të punonjësi të karburantit.

Janë kryer të gjitha veprimet e para hetimore si dhe janë sekuestruar dhe pamjet filmike pasi objekti survejohej nga kamerat e sigurisë.

Shtuar më 19/07/2017, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori