Maskat grabisin dyqanin në Përmet
Një sasi e konsiderueshme parash është grabitur gjatë natës në dyqanin e një pronari, të identifikuar si Z.J., në Përmet.

Dyshohet se vjedhja është bërë me thyerje në lagjen “Varrosh”. Ndërkohë po punohet për kapjen e autorit, të identifikuar me inicialet A.P., banues në Përmet.

Materialet janë referuar në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Përmet dhe u bë shpallja në kërkim e autorit të dyshuar.
Shtuar më 10/05/2020, ora 10:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori