Maskat grabisin banesën e tregtarit në Kavajë
Mbrëmjen e kaluar një grabitje ka ndodhur në një banesë në Kavajë.

Policia bën me dije se banesa ishte në pronësi të tregtarit Adem Kola, dhe se grabitësit kanë marrë një shumë të madhe eurosh.

Kola, merret me tregtimin e peshkut, një aktivitet që i sillte dhe të ardhurat.

Forcat e policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. /albeu.com/


Shtuar më 14/09/2017, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori