Mashtroi qytetarin duke i marrë 15 mijë euro, arrestohet avokati
Një 41-vjeçar, me profesion avokat u arrestua sot nga blutë e kryeqytetit me akuzën e mashtrimit. Mësohet se shtetasi B.Koçi i ka marrë një qytetari shumën prej 15 mijë eurosh, duke i premtuar atij leje dhe sheshe ndërtimi.

Arrestimi i tij është bërë pas denoncimit të qytetarit. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2013, ora 18:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori