MASH publikon rezultatet e provimit te matematikes. Kontrolloni noten tuaj!
Albeu.com
Ministria e Arsimit dhe Shkencës publikon rezultatet e nxënënsve në provimin e matematikës të Maturës Shtetërore. Në provim morën pjesë 37115 nxënës, ku 8.88% morën notat 9 e 10 ndërsa 8.86% janë mbetës. Shikoni notën tuaj.Rezultatet gjenden në faqen e MASH si dhe në linkun poshtë. Nesër do të bëhet afishimi i rezultateve në shkolla.

Rezultatet e Provimit të Matematikës (Formati: Excel, 4 Mb.)

Shtuar më 01/07/2010, ora 14:54
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori