MASH publikon përgjigjet, ja notat e provimit të Letërsisë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka publikuar rezultatet e provimit të Letërsisë.

Të gjithë maturantët që i janë nënshtruar testit në datën 31 maj, mund t'i gjejnë rezultatet në linkun e mëposhtëm.

Per te pare notat klikoni linkun e meposhtem:

Rezultatet e provimit të Letërsisë
Shtuar më 13/06/2013, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori