MASH publikon pėrgjigjet, ja notat e provimit tė Letėrsisė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ministria e Arsimit dhe Shkencės ka publikuar rezultatet e provimit tė Letėrsisė.

Tė gjithė maturantėt qė i janė nėnshtruar testit nė datėn 31 maj, mund t'i gjejnė rezultatet nė linkun e mėposhtėm.

Per te pare notat klikoni linkun e meposhtem:

Rezultatet e provimit tė Letėrsisė
Shtuar më 13/06/2013, ora 10:09
erald gjyzeli
e Enjte 13 Qershor 2013, Ora 15:51
i uroj suksese te gjithe maturanteve
anduel simoni
e Enjte 13 Qershor 2013, Ora 15:55
urime
soni hasanaj
e Hënë 17 Qershor 2013, Ora 13:20
urime maturanteve
soni hasanaj
e Hënë 17 Qershor 2013, Ora 13:21
notat e provimit te lirimit
adi canaku
e Martë 18 Qershor 2013, Ora 11:31
iu uroj te dilni sa me mire ne provime
lirie doda
e Premte 21 Qershor 2013, Ora 13:30
doja notat e provimit te pare te lirimit
dorisa hajdari
e Hënë 24 Qershor 2013, Ora 15:14
ku mund ti gjej pak notat e provimit te lirimit se kam me shume se nje jave qe po i kerkoj ne internet dhe nuk po i gjej dot .
perla nezha
e Martë 25 Qershor 2013, Ora 08:49
a di kush ku mund tu gjejm notat e provimit te lirimit gjuhe shqipe
anxhela
e Mërkurë 26 Qershor 2013, Ora 14:19
notat e provimit te matematikes te matures dhe te lirimit kan dal???
elsa elsa
e Premte 28 Qershor 2013, Ora 11:46
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
vehat sakti
e Premte 28 Qershor 2013, Ora 13:17
dua te di noten qe kam marre ne provimet e lirimit
eduart koboci
e Shtunë 6 Korrik 2013, Ora 22:19
paskuqan 2
eduart koboci
e Shtunë 6 Korrik 2013, Ora 22:22
ku dreqin jan ato nota ?
ornela maloku
e Dielë 7 Korrik 2013, Ora 11:28
mund ta di se ku mund ti gjej ato notat e provimit te matematikes dhe te gjuhes shqipe
alma mesi
e Hënë 8 Korrik 2013, Ora 09:39
po notat e provimit te lirimit pse nuk dalin ne internet
loena
e Mërkurë 10 Korrik 2013, Ora 16:38
se mash na ka nenvleresuar kete vit
alma rr
e Enjte 25 Korrik 2013, Ora 13:38
epo kaq indiferent sa keta skam pare ndonjehere ,edhe ne jemi nxenese edhe per ne keto nota jane te rendesishme po aq sa jane per maturantet pfffffffffff me vjen keq qe e them po as qe kane dashur t ia dijne per ne te lirimit
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori