Masat e rrepta të sigurisë për protestën, qytetari nuk lejohet të ikë në shtëpi (VIDEO)
Masat e rrepta që po janë marrë në kuadër të protestës së sotme të opozitës po bllokojnë lëvizjen e lirë të qytetarëve të cilët nuk kanë lidhje me protestën.

Një rast i tillë ka ndodhur ditën e sotme ku një qytetar ka kërkuar të shkojë në shtëpinë e tij por si duket ajo zonë është rrethuar nga policia dhe qytetari është detyruar të kthehet pas.

E gjithë skena është filmuar pranë një qendre tregtare përballë Piramidës.

“E kam aty shtëpinë. Këtu mo këtu…Aty”, dëgjohet qytetari teksa i kërkon policëve të kalojë./albeu.com/
Shtuar më 18/02/2017, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori