Masakroi të riun si mos më keq, tiranasi i bën të “fortin” policisë
Një shtetas 21-vjecar është arrestuar në flagrancë nga policia e Tiranës, pasi në rrugën “Bardhyl”, ka goditur me mjete të forta në kokë dhe grusht në fytyrë, shtetasin A.M, vjeç 27, banues në Tiranë. Ndërsa gjatë shoqërimit në policia ka kundërshtuar dhe efektivët.

Njoftimi i policisë

Komisariati i Policisë Nr. 4

Më datë 18.07.2017, u arrestua në flagrancë shtetasi E.L, vjeç 21, banues në Tiranë, pasi dyshohet se në rrugën “Bardhyl”, ka goditur me mjete të forta në kokë dhe grusht në fytyrë, shtetasin A.M, vjeç 27, banues në Tiranë, si dhe ka kundërshtuar me forcë punonjësit e policisë gjatë shoqërimit. Materialet i referohen Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë. Nenet 89 e 236 të Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori