Masakroi me thikë fqinjin, arrestohet pas 4 ditësh autori (VIDEO)
Pas 4 ditësh ka rënë në pranga shtetasi Rizan Aliu i cili masakroi fqinjin e tij në Kavajë.

Ngjarja bëri bujë pas publikimit të pamjeve video në rrjetet sociale.

Në pamje shihet momenti kur Rizan Aliu qëllon me thikë Besnik Çelmetën.

Në mesazhin që i ka vajt ish-kryeministrit nga nipi i të plagosurit thuhet se policia nuk reagon pasi efektivët e policisë janë miq me agresorin dhe shpeshherë janë parë të pinë kafe në ambientet e lokalit të tij.

Postimi i plotë i Berishës:

Qytetari goditet me thike ne Kavaje!Narkopolicia asnje veprim.Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema Jetoj në Gjermani dhe punoj si Mësues

Para dy ditësh daja im Bensik Çelmeta u godit me thik nga një kriminel që quhet Rizan Aliu . I cili ka ushtruar ne itali aktivitete kriminale me prostituicion dhe me pasurin ilegale ka ndertuar shpi 5 kate pa leje dhe një lokal pa leje ne kavaj .

Ju lutem shifeni vidjon dhe foton dhe ju lutemi bejeni publike si policia e korruptuar e kavajes nuk ben asnje gjë . Personi esht par ne shpin e tij serbes dhe policia pin lafe dit per dit ne lokalin e tij ku para vetem 2 ditesh daja im u gjakos gati per vdekje.
Shtuar më 21/09/2020, ora 22:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori