Masakra tek Shkencat, publikohet video nga momenti i ngjarjes (VIDEO)
Një ditë pas shkëmbimit të zjarrit mes dy grupeve rivale, ku si pasojë mbetën të vrarë 3 persona, është publikuar një video nga momenti i ngjarjes së rëndë.

Në videon e publikuar, shihet Markeljan Doçi, i cili kërkon ndihmë për xhaxhain e plagosur rëndë, Mentor Lufi që ndodhet në makinën tip BMV.

Markeljani ishte njëri nga nipat e Mentor Lufit, i cili mbeti i vrarë së bashku me mikun e tij Gerti Goxhaj.

Ndaj tyre u krye një sulm me armë nga shtetësit Besnik Sulku dhe Salvatore Leticia.

Autori i vrasjes së Lufit dhe Goxhajt, është vrarë më pas nga dy nipërit e Mentor Lufit, të cilët ky i fundit i kishte pajtuar si truproja. /albeu.com/

Shtuar më 28/05/2015, ora 19:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori