Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të tjerë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal të qujtur si “Fiks Fare” gjatë intepretimit live të këngëtares Blerina Balili.

Lokali ku ka ndodhur ngjarja njihet për netët me muzikë live. Para disa orësh në rrjetet sociale kishte njoftimin për mbrëmjen e sotme, sic e shihni edhe më poshte, ku kendonte këngëtarja Blerina Balili. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 07:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.