Masakra në Vlorë, Interpoli publikon foton e të kërkuarit Delin Hajdaraj
Delin Hajdaraj i akuzuar për vrasjen e tre personave të pafajshem në një plazh të Vlorës tashmë është shpallur në kërkim nga Interpoli i cili ne faqen e vet zyrtare publikon të dhënat e 22-vjecarit.

Ne faqen e Interpol, bashke me foton e te kerkuarit jene edhe te dhena rreth tij, gjatesia 1.8 meter, mosha 22 vjecare dhe vendi i lindjes qe eshte Vlora. Ai akuzohet per vrasjen e 17- vjeçarit Serdi Bajlozi, Diana Ademit 53 vjeçe dhe Sokol Isufajt 34 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2013, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori