Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Masakra e Vlorës/ Dalin emrat e viktimave, mes tyre dhe dy fëmijë
Pëlqej
Janë identifikuar 8 viktimat e masakrës së sotme të ndodhur në Resula të Vlorës. Të 8-të viktimat janë nga e njëjta familje, ndërkohë që autori i kësaj ngjarje ka qenë kushëriri i tyre.

Viktimat janë shtetasit; Denis Zykaj, Hazem Zykaj, Afërdita Zykaj, Besim Zykaj, Sara Zykaj, Vasilika Zykaj (17 vjec) dhe Ledion Zykaj (i mitur, 6 vjec) dhe Berie Zyka.
Shtuar më 10/08/2018, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori