Masa të rrepta sigurie për vizitën e Papa Franceskut në Tiranë
Vizita e Papa Franceskut në Tiranë në datën 21 shtator do të shoqërohet me masa të larta sigurie. Në kuadër të ketyre masave, Garda e Shqipërisë ka njoftuar paraprakisht se hyrja e të gjithë të ftuarve duhet të bëhet deri në orën 09:00 të mëngjesit dhe më pas, nuk do të ketë mundësi të futet askush pasi nuk lejohet nga Garda.

Vendi i hyrjes do të jetë në rrugicën mes Universitetit të Arteve dhe Korpusit Qëndror të Universtitetit Politeknik. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori