Marrëveshja Rama-Meta, LSI ikën nga qeveria?
Kreu i PS-së Edi Rama dhe ai i LSI-së Ilir Meta kanë arritur një marrëveshje paraprake për të qenë në të njëjtin koalicion në zgjedhjet e 23 qershorit. Burime pranë PS-së dhe LSI-së kanë konfirmuar për News 24, arritjen e kësaj marrëveshje.


Sipas tyre, PS do të votojë tre ligjet e mbetura pezull, ndërsa LSI do të largohet nga qeveria. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2013, ora 14:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori