Marrëveshja Rama-Basha, reagon për herë të parë McAllister
Eurodeputeti Eduard Kukan ka reaguar në lidhje me marrëveshjen e lidhur mes kryeministrit Edi Rama dhe liderit të PD-së, Lulzim Basha.

Negociatori dhe aktori kryesor i marrëveshjes Rama-Basha David Mc Allister ka shprehur kënaqësinë për dakordësinë mes maxhorancës dhe opozitës. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2017, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori