Marramendëse, sa kanë kushtuar këpucët e Marinës në dasmë
Ajo ishte dasma e tretë e vipave në Shqipëri, por jo më pak e rëndësishmja.

Ashtu siç është folur në media, dasma dhe i gjithë organizimi ka kushtuar një pasuri të tërë prej rreth 130 mijë euro.

Sigurisht që vëmendja më e madhe ishte tek nusja, Marina e cila kishte zgjedhur të vishte dy fustane pompoz.

Ndërsa detaji për të cilin nuk u fol fare ishin këpucët.

Vërtet ato nuk duken shumë sepse i mbulon fustani, por kushtojnë “sa qimet e kokës”.

Marina mbante veshur mbrëmë këpucët nga koleksioni i “Jimmy Choo” me gurë të shndritshëm dhe pupla, të cilat kushtojnë 1500 euro. /albeu.com/

Shtuar më 12/09/2017, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori