Marina Fara "çmend" pushuesit, pas ndarjes nga biznesmeni më në formë se kurrë (FOTO LAJM)

Vajza e këngëtares Eli Fara ka vendosur të sfidojë diellin dhe temperaturat e larta.

Marina Fara është duke pushuar në Francë dhe pamjet që ka publikuar prej andej të lenë pa fjalë. Ashtu siç është dhe karakteristikë e saj, Marina ka bombarduar rrjetin me foto hot.

Më e zjarrtë se kaq nuk mund të ishte. /albeu.com/


Shtuar më 02/07/2017, ora 23:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori