Mariam Ndroqi emërohet drejtorja e re e përgjithshme e RTV Ora News
Presidenti i Ora News, Ylli Ndroqi gjatë ditës së sotme ka prezantuar drejtuesen e re të grupit mediatik “Yldon Media group”, Miriam Ndroqi.

Mariam Ndroqi, merr drejtimin e “Ora News” pas një eksperience të gjatë në një grup mediatik në Moskë dhe studimeve të larta për media dhe marketing.

Me ambicien dhe energjinë për një rritje cilësore Mariam Ndroqi do të kryesojë ndryshimin e madh për ekranin e shqiptarëve me lajmin e fundit, analizën e thelluar, programet investigative, politike, ekonomike, kulturore dhe sportive, thuhet në deklaratën e “Ora News”. /Albeu.com/

Shtuar më 30/11/2016, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori