Manjani thumbon Xhafën, i përmend lulet e Enverit: Ti je e shkuara…

Pas deklarata të forta të Fatmir Xhafajt për Manjanit dhe LSI si një forcë politike, se flasin sipas orekseve të ditës, ka reaguar vetë Manjani duke kujtuar se Xhafa është e shkuara, duke iu referuar fotos së deputetit socialist me ish diktatorin Enver Hoxha.

Manjani nëpërmjet një statusi në “Tëitter” shkruan se Xhafaj ishte dhe është e shkuara duke i kujtuar socialistit se ai nuk ka ndërmend të konsultohet me të shkuarën e as t’i çojë lule despotitradhës.

“Fatmir Xhafaj ishte dhe është e shkuara! Nuk më ka shkuar kurrë ndërmend të konsultohem me të shkuarën, as ti çoj lule despotitradhës!”, ¬shkruan Manjani.

Deputeti socialist Xhafa, diten e djeshme në emisionin “Top ¬Story” ka sulmuar ish-¬ministrin Manjani për deklaratat e tij se reforma në drejtësi është shkruar keq.

Ai kritikoir LSI-në në tërësi, e cila sipas tij, për reformën bën deklarata vetëm në TV dhe me shkresa zyrtare, pa u konsultuar më parë./albeu.com/Shtuar më 21/02/2017, ora 09:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori