Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
Manjani në kafe me “rivalin” e Metës, Përparim Spahiun
Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i cili ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit për deklaratën e tij se ushtria duhej përdorur për kanabisin, është fotografuar nga 365gradë.al duke pirë kafe me Përparim Spahiun.

Ky i fundit është sfidant i Ilir Metës për kreun e LSI-së. Spahiu e ka kritikuar Metën për mënyrën se si mban koalicionin me Ramën dhe është skeptik ndaj PS-së./Albeu.com/

Shtuar më 24/10/2016, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori