Manipuloi provat, pezullohet oficeri i policisë
Një polic është pezulluar nga puna pasi akuzohet se ka shpërdoruar detyrën.

Inspektori në policinë rrugoreTiranës është pezulluar nga puna pasi akuzohet se ka manipuluar provat në një aksident të ndodhur me 12 nëntor 2017.


Njoftimi i policisë:

Pezullohet nga detyra inspektor i aksidenteve në policnë rrugoreTiranës.

Nenkomisari O.Gj akuzohet se ka shpërdoruar detyren dhe sipas SHÇBA është zbatuar vendimi i gjykatës për këtë rast. Ai akuzohet se ka manipuluar provat në një aksident të ndodhur me 12 nëntor 2017. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2018, ora 08:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori