Makinave u gjetëm vendin ku t'i parkojmë, po këmbësorët?! (FOTO LAJM)

Të jesh këmbësorë në Tiranë nuk është e lehtë. Dikur këmbësorët qaheshin nga shtyllat dhe gropat në mes të trotuarit ndrësa sot qahen që tashmë troturet janë kthyer në vend parkimi për makinat.

Siç edhe mund të shihen nga fotot e mësipërme të bëra sot në Tiranë, makinat janë parkuar "ashtu siç duhet" mbi trotuar ndërsa qytetarët duhet të ecin në mes të rrugës duke rrezikuar edhe jetën e tyre.

Shihni mësipër disa fotografi nga Tirana. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori