Makinat përplasen "kokë më kokë" në Dibër, lëndohet çifti
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Peshkopi-Bulqizë.

Dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’.

Nga përplasja mësohet se eshte lenduar një çift bashkëshortësh.

Sipas të dhënave, njëri nga të lenduarit është në gjendje të rëndë.

lenduarit janë nisur drejt spitalit, ndërsa në vendin e ngjarjes po shkon dhe policia që do të bëjë hetimet e rastit.
Shtuar më 14/09/2019, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori